خرید وبمانی سوالات متداول


1- وب مانی و پرفکت مانی چیست ؟
نوعی پول الکترونیک  می باشند که در فضای اینترنت اعتبار دارند و برای انجام خرید های اینترنتی بین المللی  استفاده می شوند.

2- عکس ارسالی برای احراز هویت باید چه ویژگی و حجمی داشته باشد و شامل چه مدارکی می گردد ؟
تمامی توضیحات مربوط به نحوه احراز هویت در صفحه مربوطه در پنل کاربری و توضیحات مربوط به حساب های بانکی نیز در صفحه مربوطه بطور شفاف بیان شده است . 
3 - چنانچه کاربر دسترسی به تلفن ثابت نداشته باشد آیا احراز هویت در سایت امکان پذیر خواهد بود ؟ 
خیر ، احراز هویت بدون پاسخگویی به تلفن ثابت ثبت شده در پروفایل کاربر و دریافت کد احراز هویت که به طور اتوماتیک برای کاربر خوانده می شود مقدور نمی باشد .
4 - مدارک قابل قبول برای احراز هویت چه مدارکی می باشد ؟
احراز هویت با کارت ملی ، شناسنامه  طرح جدید ، اصل پاسپورت ، کارت پایان خدمت یا معافیت هوشمند و گواهینامه  ( به شرط ذکر نام پدر در کارت شناسایی ) امکان پذیر می باشد.
5- فرآیند فعال سازی حساب کاربری به چه صورت است ؟
بنا به دستور قوه قضائیه و پلیس فتا جهت پیشگیری از تخلفات و یا پیگیری کلاهبرداری های احتمالی توسط حساب های بانکی افراد ، هر فرد تنها می بایست  با اطلاعات حساب کاربری خود اقدام به خرید و استفاده از خدمات این مجموعه نماید . بدین منظور برای فعال سازی حساب کاربری ، یک شماره تلفن ثابت و کارت شناسایی معتبر جهت تایید هویت و فعال سازی حساب کاربری درخواست می شود . لازم به ذکر است ای فرآیند تنها یک بار انجام می شود . 
6- سیاست های آرکا پیمنت برای پیشگیری از تخلفات و فعالیت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران چیست؟
این مجموعه ضمن احترام به کلیه مشتریان عزیز همواره با محدود کردن سقف خرید کاربران تازه وارد و احراز هویت کامل کاربران ، راه را برای سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو بسته است . به گونه ای که هیچ کاربری نمی تواند با مشخصات  ، حساب بانکی و هویت سایر افراد اقدام به استفاده از خدمات آرکا پیمنت نماید . این مجموعه اطلاع رسانی های لازم را در این زمینه به کلیه کاربران خود اعلام می نماید. 
7- چگونه می توان سقف خرید روزانه را در آرکا پیمنت افزایش داد ؟
کاربران با سابقه پس از احراز هویت کامل و تشریح فعالیت خود می توانند درخواست خود را در قالب ارسال تیکت به مجموعه اعلام نمایند که پس از بررسی لازم سقف خرید کاربران واجد شرایط افزایش خواهد یافت .