خرید وبمانی قوانین

استفاده از کلیه امکانات سایت آرکا پیمنت دات کام از قبیل ثبت نام در سایت ، احراز هویت ، خرید و فروش ارز و ...  بدین معنی است که کاربر کلیه قوانین سایت را پذیرفته است  و از آن اطلاع کامل دارد .

1- سایت آرکا پیمنت خدمات خرید و فروش ارز الکترونیکی به کاربران در ازای پرداخت و دریافت مبلغ معینی وجه رایج از وی را فراهم  می نماید.
2- کاربر برای تکمیل یک سفارش بایستی ابتدا اقدام به ثبت نام و احراز هویت کامل  نماید و پس از اینکه کاربر اقدام به ارسال مدارک و اطلاعات خود برای تکمیل فرآیند احراز هویت  و انجام سفارش کرد، با این کار وی آگاهانه و با اختیار خود می پذیرد که :

  • فرآیند احراز هویت گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت ،  آی پی کاربر آدرس کاربر ،  کارت شناسایی ، کد ملی  و اطلاعات بانکی وی می باشد.
  • این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد .
  • تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت  فقط و فقط در اختیار آرکا پیمنت دات کام خواهد بود و سایت آرکا پیمنت می تواند یک احراز هویت  را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

3- سایت آرکا پیمنت دات کام  از ارائه هر گونه خدمات اعم از خرید و فروش ارز  به کاربران بدون احراز هویت معذور است.  
 4- فعالت سایت آرکا پیمنت مطابق قوانین جمهوری اسلامی و بانک مرکزی ایران است و از ارائه هر گونه خدمات به سایت های مرتبط با شرط بندی وقمار ، تبلیغاتی کلیکی و فروش وی پی ان  معذور است.
5- سایت آرکا پیمنت از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال معذور است. 
6 - کاربر هنگام خرید از طریق درگاه بانکی سایت آرکا پیمنت تنها حق استفاده از کارت بانکی خود را دارد و ملزم است قبل از انجام سفارش شماره کارت بانکی و شماره شبای حساب بانکی خود را به تایید آرکا پیمنت برساند .
7 - چنانچه کاربر اقدام به خرید با کارت شتابی نماید که مالک آن نیست و این موضوع مشخص گردد ، حساب کاربری وی به مدت 24 ساعت مسدود خواهد گردید و در صورت تکرار مسدودی برای همیشه خواهد بود و مبلغ ریالی سفارش به کارت پرداخت کننده عودت خواهد گردید و در صورت محرز شدن هر گونه سوء استفاده یا کلاهبرداری مشخصات هویتی کاربر متخلف به مراجع قضایی ذیصلاح ارائه می گردد . 
8- اطلاعاتی که کاربردرخلال سفارش یا ثبت نام در سایت وارد کرده است کاملا محفوظ خواهد ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه قضایی و یا درخواست کتبی پلیس فتا .
9- تراکنش هایی که توسط آرکا پیمنت دات کام  در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز الکترونیک  مربوط به تراکنش انجام شده می باشند. کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت های مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و آرکا پیمنت دات کام  هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی پذیرد . 
10 - کاربر ایرانی سایت می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی و سایت آرکا پیمنت دات کام  تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت و هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند.
جهت هر گونه سوال و یا اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در پشتیبانی سایت آرکا پیمنت تماس بگیرید.